RE/MAX All Up
Ing. Dan Richter

Ing. Dan Richter Makléř

Kontaktovat Ing. Dan Richter je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 61298484.

Informace o makléři

O mně

Co Vám mohu nabídnout ?

Jako bývalý předseda občanského sdružení v Praze 2 jsem měl možnost prosadit privatizaci 1 700 bytů a 120 bytových domů.

Rád pomohu i Vám prodat Vaši nemovitost za maximální cenu. Doložím Vám aktuální tržní cenu Vaší nemovitosti, společně se pak domluvíme na optimální prodejní ceně, tak aby se podařilo najít vhodného kupce v relativně krátké době.

Jsem makléřem sítě REMAX, mohu Vám poskytnou profesionální služby a zajistit bezpečný servis. Mimo inzerci na nejvíce sledovaných realitních serverech mohu najít vhodného kupce i v interní síti REMAX, kde je v každém okamžiku cca 6 000 obchodních případů.

Samozřejmostí je dokonalá prezentace Vaší nemovitosti a její představení co nejširšímu okruhu možných kupujících ve vhodných případech i za pomoci nejnovějších technických prostředků jako je 3D prezentace, kdy si zájemce může virtuálně "projít" Vaši nemovitost či byt. Organizace prohlídek a případné aukce pro zvýšení prodejní ceny Vaší nemovitosti.

Problém není ani koupě nemovitosti v zahraničí, přesně podle Vašich požadavků ve Vaší oblíbené destinaci.

Pokud pronajímáte svůj byt či nemovitost, mohu Vám najít a prověřit vhodného nájemníka. Z doporučených kandidátu si pak svého nájemníka vyberete Vy.

Neváhejte a hned mi nezávazně zavolejte, abych mohl zodpovědět Vaše případné dotazy. Těším se na spolupráci s Vámi.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: phone: