RE/MAX All Up

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři RE/MAX All Up

Vítáme vás v RE/MAX All Up, vašem špičkovém partnerovi pro realitní služby ve Středočeském kraji a Praze Západ!

Jsme zde, abychom vám poskytli komplexní podporu v prodeji, pronájmu a ocenění tržní ceny vaší nemovitosti, ať už se jedná o domy, byty či komerční objekty. S námi získáte:

 • Prodej a pronájem: Profesionální podpora při prodeji vaší nemovitosti nebo při hledání ideálního domova k pronájmu.

 • Ocenění tržní ceny: Precizní ocenění vaší nemovitosti podle aktuálního trhu a lokálních podmínek.

 • Individuální přístup: Každý klient je pro nás jedinečný, a proto se vždy snažíme porozumět vašim potřebám a požadavkům.

 • Hypoteční služby: Možnost zprostředkování hypotečního financování pro usnadnění vaší investice do nemovitosti.

Proč si vybrat RE/MAX All Up

Jako majitel renomované realitní kanceláře RE/MAX All Up, přináším vám záruku bezpečí, profesionálního přístupu a optimálních výsledků díky využití rozsáhlé sítě společnosti RE/MAX. Prožijte spolehlivost doprovázenou přátelskou atmosférou po celou dobu našeho společného podnikání.

Mám za sebou 25 let zkušeností v řídících pozicích a podnikání, což mi poskytuje hluboké porozumění vašim individuálním preferencím.

Svými 27 lety stability jsem hrdým otcem dvou dospělých dcer a dospívajícího syna, což mi dodává empatii a cit pro vaše potřeby.

Svou vášní k dlouhodobému sportovnímu úspěchu jsem se vypracoval až na pozici viceprezidenta, moderátora a organizátora národních i mezinárodních šampionátů sportovní organizace ICN v České republice.

Využijte mé bohaté zkušenosti, trpělivost, disciplínu, poctivost, precizní plánování a efektivní kontrolu výsledků, které aplikuji i v oblasti realitního byznysu.

Jsem připraven stát se vaším osobním realitním expertem a převzít vaše starosti ohledně prodeje nemovitosti.

Nechte se hýčkat nadstandardní péčí, jistotou a realitními službami, které jste si vždy přáli…

Kontaktujte mě na lukas.hruby@re-max.cz nebo telefonicky na 739 899 990.

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

Vaše očekávání?

Díky našemu hlubokému porozumění trhu a dlouholetým zkušenostem v oboru vám poskytneme důvěryhodné a profesionální poradenství, které vám pomůže dosáhnout optimálního výsledku. S RE/MAX All Up získáte nejen spolehlivého partnera pro realitní obchody, ale také příležitost prozkoumat celý potenciál trhu nemovitostí ve Středočeském kraji a Praze Západ. Ukažte nám vaši důvěru a my vám zajistíme cestu k úspěchu v realitním světě.

 

V naší kanceláři RE/MAX All Up používáme moderní technologie jako jsou cenové srovnávače, video a virtuální prohlídky nemovitostí k zatraktivnění inzerce při prodeji, nebo pronájmu vaší nemovitosti.

 

Myslíte si, že vaše nemovitost není dostatečně atraktivní?

 

Svěřte jí do našich rukou a my jí zatraktivníme díky profesionálním fotografiím a virtuálnímu homestagingu.

 

Níže naleznete ukázky naší práce

I vaší nemovitost dokážeme nabízet lákavou formou video prohlídky a zvýšit atraktivitu inzerce

 

 

Máme k dispozici moderní nástroje jako virtuální homestaging

 

Vzorový pokoj bez virtuálního homestagingu

Vzorový pokoj - porovnání

Vzorový pokoj při použití virtuálního homestagingu

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
phone: email:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

 • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
 • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
 • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
 • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
 • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
 • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
 • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
 • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.