RE/MAX All Up

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři

Z pozice majitele realitní kanceláře RE/MAX All Up vám garantuji bezpečí, profesionální přístup a nejlepší možný výsledek při využití celé sítě společnosti RE/MAX.

Užijte si spolehlivost spojenou s přátelskou atmosférou po celou dobu naší spolupráce.

 

Jsem 25 let zkušeností na manažerských pozicích a ve vlastním podnikání. 

Jsem 27 let stability, táta dvou dospělých dcer a dospívajícího syna. Mám dostatek pochopení pro vaše osobní preference.

Jsem dlouholetým sportovcem, viceprezidentem, moderátorem a organizátorem národních i mezinárodních šampionátů sportovní organizace ICN v České republice

Využijte mé zkušenosti, trpělivost, disciplínu, poctivost, plánování a kontrolu dosahovaných výsledků. Tyto principy a nástroje využívám v realitním businessu.

Jsem připraven stát se vaším osobním realitním specialistou. Přenechte mi své starosti s prodejem vaší nemovitosti. 

Užijte si nadstandardní péči, jistotu a realitní služby, jaké si přejete…

lukas.hruby@re-max.cz

739 899 990

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
phone: email:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.